Hizmetlerimiz

KURUMSAL İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI

Ana hedeflerimiz kurum kimliği oluşturarak bunu sürekli ve gelişen bir yapıya oturtmak, doğru kitleye mesajlarımızı iletmek, kurum imajına uygun iletişim stratejilerini belirlemek, kurumun sektöründe öncü olmasını sağlamak, gündem ve lider iletişimi ile marka bilinirliğini artırmak.

 

MEDYA İLETİŞİMİ

Kurumun iletişim hedefleri doğrultusunda medya planı oluşturmak, kurumun mesajlarını medya organları ile paylaşmak, kurum ve medya arasındaki iletişimi sürekli kılmak, medya mensuplarına yönelik projeler geliştirmek, raporlama ve analiz yapmak.

 

PAZARLAMA İLETİŞİMİ

Pazarlama iletişiminde ana hedefimiz satış ve pazarlamaya yönelik ikna edici iletişim stratejileri oluşturarak, destekleyici projeler üretmek ve bilinçlendirme kampanyaları düzenleyerek marka bilinirliği artırmak.

 

İTİBAR YÖNETİMİ

Marka güvenilirliğini artırarak kurumun itibarının kaliteli bir şekilde yönetilmesinin sağlanması
ve gerçekleştirilen proaktif projelerle markanın iç ve dış rekabet gücünün artırılması.

 

ALGI YÖNETİMİ

Hedef kitlenin kültür ve değerlerine uygun düşen yönetimi gerçekleştirmek Marka kimliğine uygun olarak, hedef kitlenin sempatisini kazandıracak çalışmalar organize etmek.

 

KRİZ İLETİŞİMİ

Kurum için kriz çıkmadan önce potansiyel krizlerin belirlenerek önlem alınması. Kriz İletişim Planının hazırlanarak kurum itibarı için gerekli çalışmaların yapılması.

 

ETKİNLİK/SPONSORLUK YÖNETİMİ

Markanın farklı etkinlik, organizasyon, basın gezisi, fuar katılımı ve sponsorluk çalışmalarıyla tüketicilerle farklı platformlarda bir araya gelmesinin sağlanması

 

SOSYAL MEDYA İLETİŞİMİ

Yeni çağın en güçlü iletişim aracı sosyal medyada, marka ile hedef kitle arasındaki iletişimi sağlayarak, marka kimliğine uygun olarak müşterilerle dijital ortamdaki birlikteliğin yönetilmesi.